O Targach


Targi HORECA

HORECA / GASTROFOOD/ ENOEXPO – AMERICAN DREAM

Targi HORECA® w Krakowie

 1. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 17. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 16. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO® (07-09.11.2018, EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9) są wyjątkową okazją do spotkania się przedstawicieli branży gastronomicznej i hotelarskiej. Targi łączą wielotematyczną formułę z wartościowym programem towarzyszącym Akademii wiedzy HORECA® i ENOEXPO® z precyzyjnie dobranymi gośćmi specjalnymi oraz kulinarnym show w ramach niepowtarzalnej Kuchni Mistrzów.

– W tym roku pokażemy i będziemy odkrywać Amerykę od kuchni. Znani kucharze zainspirowani amerykańskimi oryginalnymi produktami zaproponują swoje autorskie dania, które pozwolą spojrzeć na tradycyjną i nowoczesną amerykańską sztukę kulinarną z polskiej perspektywy – zapowiada Iwona Miliszkiewicz-Bielak, kierownik zespołu targowego.

Nowością tej edycji jest Strefa Barmana i Baristy BAR B-Q, w której przez 3 dni targów odbywać się będą warsztaty barmańskie związane z koktajlami na bazie amerykańskiego Bourbonu. Najlepsi krakowscy barmani zaprezentują techniki przygotowania, łączenia z potrawami oraz opowiedzą historię amerykańskiego Bourbonu. Atutem Salonu jest jego kooperacja z Kuchnią Mistrzów – strefą kulinarną Targów, która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem Szefów Kuchni.

Kolejnym ważnym tematem jest pieczywo w gastronomii. BREADWAY to cykl prezentacji i warsztatów dla szefów kuchni, kucharzy i właścicieli lokali gastronomicznych przygotowany we współpracy z ekspertami z branży piekarniczej. Gościem specjalnym będzie Monika Walecka – fotografka, piekarka, właścicielka mikro piekarni Cała W Mące, w której wypieka rzemieślnicze chleby na zakwasie z naciskiem na użycie mąk pełnoprzemiałowych z pradawnych gatunków zbóż. W czwartek, 08. listopada, wykona pokaz: „Jedno ciasto wiele możliwości. Jak z ciasta na chleb wykombinować różne smaki dzięki nieskomplikowanym dodatkom / Jak mając ciasto bazowe wykonać różne rodzaje.”

 

W ramach Akademii wiedzy HORECA® eksperci będą doradzać i szkolić hotelarzy i restauratorów w zakresie designu i projektowania hoteli oraz wnętrz restauracji. Nie zabraknie także tematów związanych z zarządzaniem personelem, optymalizacją kosztów oraz reklamą i budowaniem wizerunku w mediach społecznościowych.

Akademia Wina ENOEXPO® odbywać się będzie pod hasłem win musujących. Degustacje hiszpańskiej cavy, niemieckich sektów, włoskiego prosecco to obowiązkowe punkty programu. Ponadto w programie degustacje win różowych, szkolenia i warsztaty dla restauratorów oraz sommelierów, a także jedyna okazja do spróbowania win, które otrzymają medale w konkursach winiarskich towarzyszących targom ENOEXPO®.

Rejestracja gości

Goście z sektora HoReCa oraz branży winiarskiej mogą zarejestrować się on-line do 06.11.2018 na www.horeca.krakow.pl oraz www.enoexpo.krakow.pl i skorzystać z bezpłatnego wstępu na 3 dni targowe.

Co roku w listopadzie ponad 350 wystawców z całej Polski i zagranicy prezentuje w Krakowie kompleksowe wyposażenie dla hoteli i lokali gastronomicznych. Ważną częścią ekspozycji targowej jest żywność i napoje oraz największa w Polsce oferta wina z różnych stron świata. Targi odwiedza blisko 15 000 gości z całej Polski, a także ze Słowacji, Czech i Ukrainy związanych zawodowo z sektorem gastronomicznym, winiarskim i hotelarskim.

 

Organizator:

targiwkrakowieTargi w Krakowie Sp. z o.o.
tel. +48 12 644 59 32

biuro@targi.krakow.pl

www.targi.krakow.pl
www.horeca.krakow.pl
www.enoexpo.krakow.pl

Miejsce Targów:

expokrakowMiędzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Galicyjska 9, 31-586 Kraków

www.expo.krakow.pl

Zakres tematyczny Targów

 • urządzenia gastronomiczne i chłodnicze
 • sprzęt i akcesoria do parzenia kawy oraz herbaty
 • wyposażenie pokoi hotelowych
 • wyposażenie recepcji hotelowej
 • meble dla hoteli, restauracji, barów, kawiarni
 • elementy dekoracji wnętrz, tekstylia
 • szkło, zastawa stołowa
 • galanteria hotelowa

 • wyposażenie łazienek, pralni hotelowych
 • wyposażenie terenów rekreacyjnych
 • systemy komputerowe i oprogramowanie
 • zabezpieczenia antywłamaniowe i przeciwpożarowe
 • sprzęt audiowizualny i telekomunikacyjny
 • oświetlenie
 • środki czystości, urządzenia czyszczące
 • systemy klimatyzacyjne, wentylacyjne, ogrzewania
 • mała architektura dla hoteli i lokali gastronomicznych


Nasze hale wystawowe

Hala Wisła
Hala Dunaj

Zobacz film z poprzedniej edycji

Nasza lokalizacja

Targi w Krakowie Sp. z o.o. EXPO Kraków

Adres: ul. Galicyjska 9 (boczna od ul.Centralnej), 31-586 Kraków

Telefon: (+48) 12 644 59 32, 644 81 65, 651 90 52

E-mail: krupa@targi.krakow.pl


Godziny otwarcia

Środa (07.11) - 10:00 - 17:00

Czwartek (08.11) - 10:00 - 17:00

Piątek (09.11) - 10:00 - 16:00